• GraviTrax

GraviTrax

GraviTrax (Гравітракс) – захоплюючий світ фізики для ваших дітей!

Як щодо експериментів з гравітацією, магнетизмом і кінетикою, щоб довести сферу до фінішу? За допомогою серії доріжок від компанії Ravensburger дитина зможе проектувати та будувати гоночні треки для кульок.

Використовуючи програму на своєму смартфоні, ви можете створювати щоразу новий трек. Спочатку проектуйте схему онлайн, а потім створюйте її у реальному світі.

На сайті Ravensburger GraviTrax також є список завдань різних рівнів, які ви зможете завантажити та отримати диплом після перемоги. Виробник рекомендує починати з базових, а потім уже пробувати завдання від експертів. Найцікавіше те, що немає правильного чи неправильного способу їх вирішення. Якщо дитина змогла довести кульку з точки А в точку Б, то вона впоралася.

Упоравшись із базовим комплектом, ви можете удосконалити свою систему треків за допомогою додаткових деталей, які можна купити як додаток до стартового набору. Всі елементи встановлюються на доріжку, щоб ускладнити трасу та зробити шлях ефектнішим.

Конструктор рекомендований для дітей віком від 8 років, але він також сподобається і дорослим. Гра з набором сприяє розвитку концентрації уваги, логічного мислення, просторового сприйняття та вчить розуміти закони фізики.

Придбати набори GraviTrax як стартовий, так і додаткові можна у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі чи будь-якому іншому місті України. Скористайтеся легким онлайн-шопінгом на нашому сайті Kidis.ua зі швидкою доставкою у відділення Нової пошти чи Укрпошти.

Читати повністю