Gigo (Гіго)

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою

Пізнавальні іграшки Gigo для дітей різного віку

Навчальні іграшки Gigo – унікальне комплексне рішення в галузі освіти, за допомогою якого кожна дитина з самого дитинства здобуде корисні знання та навички. Головне завдання конструкторів та наборів Gigo – зацікавити дітей наукою та пояснити фізичні процеси наочно в ігровій формі.

Конструктори та набори Gigo – захопливе пізнання світу

Тайванська компанія Gigo була заснована 45 років тому. Сьогодні продукція бренду завоювала визнання батьків, педагогів та дітей в усьому світі. Особливість ігрових наборів Gigo – можливість збирання не однієї чи двох моделей, а відразу десятка. При цьому зібрані конструкції демонструють принципи роботи справжніх механізмів.

Завдяки сумісності деталей з різних наборів, народжується безмежна кількість моделей, які може збирати дитина. Під час гри можна користуватися інструкцією або створювати моделі з голови, використовуючи такі природні матеріали, як вода, сонце, пісок та інші.

Набори для навчання Gigo: геніями не народжуються, геніями стають

Асортимент бренду орієнтований на дітей різного віку та пропонує кілька серій:

  • Конструктори Gigo «Юний інженер» – унікальні набори для малюків від 2 років, які в ігровій формі допоможуть розвинути творчі здібності, посидючість, координацію, просторове мислення та дрібну моторику. Ця серія познайомить дитину з поняттям «симетрія» та навчить розпізнавати форми та кольори. Особливість наборів Gigo для найменших – деталі у вигляді справжніх запчастин: болтів, гайок, коліщаток, шестерні, балок та інших. Зібрані фігурки великі та з ними приємно грати маленькому конструктору.
  • Конструктори Gigo «З'єднай кубики» – набори для конструювання для дітей від 3 років. За допомогою цієї серії малюк вивчить кольори, літери, цифри від 1 до 100, зможе конструювати та грати фігурками. З легких та міцних деталей унікальної форми за інструкцією виходять об'ємні моделі: машини, тварини або навіть місто. Деякі частини фігурок повертаються та гра стає цікавішою. Завдяки докладній інструкції можна зібрати від 76 до 89 моделей. Деталі з різних наборів сумісні, що дарує можливість збирати ще більше конструкцій.
  • Науково-пізнавальні конструктори Gigo – захопливі набори для дітей від 6 років, які з легкістю пояснять основи фізики та математики. Дитина може збирати різні механізми та навіть проводити наукові експерименти. Конструктори цієї серії навчать читати креслення та схеми, пробудять інтерес до точних наук, розвинуть творчі навички та посидючість.
  • Ігрові набори Gigo – цікаві навчальні набори для дітей від 3 років, які навчать дитину сортувати кольори та форми, рахувати від 1 до 100 та десятками, визначати час, вагу, а також порівнювати величини. Граючи малюк буде тренувати дрібну моторику, увагу та концентрацію.
  • Модульний курс Gigo «Лабораторія знань» – оригінальні стійки з наборами, що містять понад 400 занять для дітей від 3 до 14 років. Набори підходять для облаштування навчальних кімнат у школах та інших профільних навчальних закладах.
  • Збірні меблі Gigo – зручні контейнери для сортування та зберігання деталей.

Конструктори Gigo отримали звання «Краща іграшка»

Конструктори Gigo поєднують в собі користь та якість. Продукція бренду виготовляється з екологічних та безпечних матеріалів, які нешкідливі для здоров'я дітей. Великим плюсом є приємний дизайн.

Набори для навчання Gigo неодноразово були відзначені престижними преміями, а також перемогли в номінації «Краща іграшка» на найбільших міжнародних виставках.

Купити оригінальні конструктори та набори для навчання Gigo можна в інтернет-магазині kidis.ua зі швидкою доставкою по Україні.

Покажіть дитині захопливий світ науки – замовляйте ігрові набори Gigo саме зараз!

Читати повністю Приховати