• FurReal Friends

FurReal Friends

FurReal Friends (Фурріал Френдс) – плюшевий домашній вихованець для вашого малюка!

Придумала іграшкових звірят компанія Hasbro, яка у 2023 році готується відзначити свій сторічний ювілей. За всі ці роки Hasbro випустили сотні іграшок, котрі стали улюбленцями дітей. Великим плюсом є те, що всі іграшки виготовлені із високоякісних гіпоалергенних матеріалів. Текстиль є повністю екологічним, а пластикові деталі не містять токсичних домішок. Тому вся продукція безпечна та порадує дітей від 4-х років.

Інтерактивні іграшки Furreal friends обов'язково сподобаються всім маленьким любителям тварин. Адже вони не лише привабливо виглядають, а й видають кумедні звуки. А завдяки їх компактним розмірам їх можна брати із собою у поїздки.

У даній серії ви знайдете роботизовані та інтерактивні іграшки для знайомства дитини зі світом форм та квітів, а також птахами та тваринами. В ігрові набори часто входять різні аксесуари: шпильки, повідки, морозиво і не тільки.

Кожен малюк у певний момент спалахує бажанням завести домашнього вихованця. Іграшки Furreal friends – чудовий варіант, щоб дитина навчилася відповідальності. Із цими активними звірятами він відчує себе господарем справжнього вихованця. Адже іграшки Фурріал треба годувати, напувати, гладити, виховувати і навіть вигулювати.

Купити вихованців Furreal friends для вашого малюка можна онлайн та з швидкою доставкою у нашому інтернет-магазині Kidis.ua.

Читати повністю