• Fat Brain Toys

Fat Brain Toys

Іграшки Fat Brain Toys – тренажери для дитячого розуму

Fat Brain Toys (Фет Брейн Тойс) – американська сімейна компанія. Історія бренду почалася в 2002-му, коли 10-річний хлопчик Адам Карсон із міста Елкхорн (штат Небраска, США) отримав на день народження магнітний конструктор Geomag. Він так ним захопився, що вирішив купити комплект побільше, але не зміг знайти потрібний набір в інтернеті. Тоді Адам запропонував батькові-програмісту створити власний інтернет-магазин магнітних іграшок.

Цей гаражний стартап кинув виклик гігантам на зразок Walmart і зміг стати на одну сходинку із ними. У 2006 році родина організувала виробництво навчальних іграшок для розвитку візуально-просторових здібностей. Завдяки неординарному дизайну і освітній цінності Fat Brain Toys швидко знайшли перших шанувальників.

Сьогодні Fat Brain Toys (Фет Брейн Тойс) – один із найбільших гравців індустрії іграшок з асортиментом понад 7500 креативних моделей. У 2021-м Адаму Карсону 28 років, він промисловий дизайнер компанії Fat Brain Toys. Його донька, маленька Емері, першою пробує на зуб, збирає і випробовує на міцність розробки батька та його колег. Компанія зберігає особливий підхід до формування асортименту, незважаючи на зростання виробничих масштабів.

Fat Brain Toys – експерт у створенні іграшок

«Ми проти «одноразових» іграшок, до яких дитина втрачає інтерес у перший же день. Тому не женемося за трендами, а створюємо їх самі: не кожна іграшка може стати Fat Brain Toys», – коментують представники бренду.

Нагороди Fat Brain Toys: три премії «Вибір батьків» (США) в 2020-му, чотири роки поспіль переможці в номінації «Краща іграшка для дітей» за результатами голосування в Американській асоціації роздрібної торгівлі іграшками (ASTRA), Toy Insider та інші.

Із грудня 2020 року іграшки бренду з'явилися в kidis.ua. Ми зібрали бестселери і раді запропонувати вам купити Fat Brain Toys в Україні.

Особливості Fat Brain Toys

Дизайн іграшок. Візуально гарні, незвичайні та практичні – вони неодмінно привертають до себе увагу. Хто ще міг придумати сортери, деталі яких неможливо загубити? Або боулінг, в якому кегля поміщається всередину кулі, і де мета гри не збити кеглі в кінці прямої доріжки, а перекинути одну кулею, пустивши по заданій траєкторії. Або конструктор на присосках, який можна збирати в будь-якому напрямку, кріпити на будь-яку гладку поверхню, грати ним навіть у ванній.

Освітня цінність. Місія бренду – за допомогою іграшок та ігор, які дійсно "включають мозок", надихати дітей на творчість і заохочувати допитливість.

Fat Brain Toys розроблені з урахуванням вікових особливостей дітей, тому що для формування нейронних зв'язків на кожному етапі дорослішання потрібні різні стимули. Наприклад, дотик у немовлят розвивається, коли вони гризуть, натискають, крутять прорізувачі та брязкальця. Здатність до логічних висновків з'являється в дітей 1-2 років, коли куля не поміщається в трикутний отвір сортера. У віці 3-5 років формується креативність при конструюванні та емоційний зв'язок із батьками під час спільних ігор.

Якість і 100% безпека матеріалів. Міцний пластик і м'який харчовий силікон не лише яскраві та приємні на дотик, але і абсолютно безпечні: вони не містять шкідливий для здоров'я бісфенол А. Продукти бренду сертифіковані та відповідають вимогам Комісії США з безпеки споживчих товарів (CPSC) і золотому з безпеки іграшок F963 ASTM.

Читати повністю