• Enchantimals

Enchantimals

Enchantimals – незвичайні ляльки з вихованцями

Енчантімалс – це симпатичні ляльки, створені на основі однойменного мультфільму. Ці милі та добрі хранительки казкового лісу, кожна з яких уособлює певну тварину. Головна їхня особливість – незвичайний зовнішній вигляд. Обличчя кожної героїні розмальоване на образ її вихованця. Крім того, у них є вушка та хвостики.

Вперше світ побачив ляльок Enchantimals у 2017 році. Назва іграшок склалася із комбінації двох англійських слів «enchanted» та «animals», які перекладаються як зачаровані тварини.

Висота ляльки Енчантімалс приблизно 15 см. Кожна героїня відрізняється шикарним волоссям, з якого можна робити всілякі зачіски. Попри те, що в тілі немає шарнірного механізму, положення рук та ніг легко та плавно змінюється. При цьому одна рука будь-якої ляльки Enchantimals зігнута в лікті, щоб на руку героїні можна було посадити улюбленого вихованця.

Цікавий факт: у 2018 році була випущена друга колекція ляльок Enchantimals ростом, як класична лялька Барбі, 30 см. На диво, вони не стали такими популярними, як малеча з першого випуску.

Легенда казкового лісу Енчантімалс

Хто ж такі ляльки Енчантімалс? Згідно з легендою це напівлюди та напівтварини, які мають чарівні здібності. Кожна лялька має свій улюблений вихованець-талісман, який допомагає боротися зі лиходіями та захищати рідний ліс від злих духів.

У цій казці, як і в колекції ляльок Enchantimals є головні персонажі, кожен з яких має свій характер та свої захоплення.

  • Дівчинка-лисичка Фелісіті Ліс та її вихованець лисеня Флик – хитра красуня, яка любить подорожувати та любить читати. Вона розумна та кмітлива.
  • Дівчинка-павич Петтер Павліна та її павич Флеп – дивовижна героїня, яка вміє літати та ніколи не залишить друзів у біді. Але майте на увазі, вона ще та копистка!
  • Дівчинка-кролик Банні (Брі) Кроля та її кроленя Твіст – мила мала з рожевим волоссям та довгими вухами. Має чудовий слух й завжди багато цікавих ідей. Не дивно, що вона завжди зайнята новими винаходами.
  • Дівчинка-скунс Сейдж Скунсі та її вихованець Кейпер – жартівниця, яка жодного дня не може прожити без розіграшів. Вона багато танцює, співає пісні та вигадує різні жарти для друзів. Загалом, душа компанії!
  • Дівчинка-овечка Лорна Барашка та її баранчик Флаг – симпатична лялечка з пухнастими кучерями. Головна особливість – мила милота, яку не хочеться випускати із рук.
  • Дівчинка-коала Каріна та її вихованець Деб – уважна та тиха мала з яскраво-рожевим волоссям.

Це лише головні героїні. Сьогодні асортимент ляльок Enchantimals налічує понад 100 персонажів, серед яких є дивовижні тварини перекрутки, морські жителі та птахи. Ляльки Енчантімалс продаються у комплектах зі своїми тотемними тваринами.

Чи варто купити ляльку Enchantimals?

Відповідь: звичайно так! Лялька Енчантімалс стане чудовим подарунком для будь-якої дівчинки від 4 років. З цією іграшкою можна вигадати масу захопливих сюжетно-рольових ігор, розігрувати власні історії або відтворювати улюблені серії мультика. Можна замовити не тільки ляльку Enchantimals, а й цілий ігровий набір із додатковими аксесуарами. Більше елементів – цікавіша гра. Лялька Енчантімалс чудово підходить для колекціонування.

Іграшки Enchantimals вчать дітей цінувати дружбу, дбати про домашніх вихованців, любити та берегти природу. Граючи з такими ляльками, дитина розвиває уяву, тренує комунікативні навички та емоційний інтелект. Крім того, завдяки гарній якості виконання та високій деталізації, такі іграшки просто приємно тримати в руках.

Купити ляльку Енчантімалс можна в інтернет-магазині kidis.ua зі швидкою доставкою по Києву та іншим містам України.

Читати повністю