• Educational Insights

Educational Insights

Навчальні іграшки Educational Insights (Едьюкейшнл Інсайтс) – захоплююча подорож для знайомства з навколишнім світом!

Спеціалізація компанії – унікальні іграшки, ігри, функціональні навчальні інструменти. Розвиваючі іграшки для малюків американської фірми Educational Insights допомагають дітям стимулювати фантазію, розвивати логіку та аналітичні здібності. Компанія пропонує якісні освітні продукти для дітей, батьків та вчителів.

Привернути дитячу увагу досить легко і творці продукції про це знають. Кожна деталь продумана — від упаковки до кольорової ілюстрованої інструкції. Товари компанії заохочують творчість, допомагають дітям краще пізнати світ навколо, не боятися складних завдань, грати та радіти відкриттям.

Серед розвиваючих іграшок Educational Insights настільні ігри, лото та кубики, навчальні посібники, традиційні шаради та головоломки. Вони знайомлять дитину з поняттями форми та розміру, літерами та цифрами, основами природничих та математичних наук.

Великий вибір розважальної та освітньої продукції за приємними цінами ви знайдете в інтернет-магазині Kidis.ua. Придбати іграшки Educational Insights та замовити доставку по Києву та в інші міста України ви можете у будь-який зручний час онлайн на нашому сайті.

Читати повністю