• Edu-Toys

Edu-Toys

Edu-Toys — іграшки з високою освітньою цінністю

Іграшки Edu Toys створені як маленькі копії справжнього обладнання вчених, з якими так легко спробувати себе в ролі лаборанта, астронома, біолога, інженера та винахідника. Гра з Edu-Toys пробуджує у дітей інтерес до науки, як до способа пізнати навколишній світ краще.

Історія бренду Edu-Toys

У далекому 1987 році Девід Чой заснував компанію Edu-Science, яка стала розробляти та виробляти іграшки торгової марки Edu-Toys. Першою продукцією, яку побачив світ, стали іграшковий бінокль та телескоп Edu-Toys. Саме вони були трампліном для розвитку компанії та маленьке підприємство почало зростати.

Сьогодні Edu-Science — велика компанія з власним дизайнерським бюро, дослідницьким центром та виробничими можливостями, площа яких становить близько 140 тис. кв.м. Штаб-квартира знаходиться в Гонконзі.

Основна мета Edu-Toys — допомогти дітям у створенні нових світів, пропонуючи доступні корисні іграшки для розуміння через гру як влаштований Всесвіт та людина, як працюють технології.

Серії Edu-Toys — іграшки для допитливих

  • Серія My First — іграшки для дітей від 3 років. Перший пальник, лупа, лабораторні інструменти, робот для програмування. Ці іграшки дозволять дитині спробувати себе в ролі дослідника, хіміка, програміста та вченого.
  • Серія Education — реалістичні анатомічні набори для детального вивчення людського тіла. Іграшки серії Education розроблені для дітей з 8 років.
  • Серія Nature Science — набори, призначені для дослідження природи: набір натураліста, комплект для виживання на природі, коробка-переноска для комах.
  • Серія Space Science — комплекти для вивчення космосу, які підходять для занять вдома та в школі. За допомогою моделі Сонячної системи дитина побачить як розташовані та рухаються навколо Сонця планети, а проєктор сузір'їв допоможе розібратися як влаштований Чумацький шлях.
  • Серія Spy Tech — девайси для маленьких Джеймсів Бондів. Набори шпигуна зроблять сюжетно-рольову гру ще секретніше та цікавіше.

Три складові популярності Edu-Toys в 100 країнах світу

Сьогодні наукові набори та іграшки Edu-Toys продаються в більш ніж 100 країнах по всьому світу. На це є кілька причин:

  1. Реалістичність. Кожен набір зовні та по функціоналу схожий на справжнє обладнання. Це дає можливість дитині докладно вивчити предмет, подумати, провести власне дослідження, а не отримати готову відповідь. Edu-Toys прагне розкрити потенціал мозку дитини, вчить її приймати рішення та робити висновки самостійно. Іграшки максимально відповідають віковим потребам та можливостям дітей.
  2. Демократична ціна. Одним з принципів компанії є доступність. Тому ціни на іграшки Edu-Toys прийнятні.
  3. Безпека та якість. Безпека та якість іграшок Edu-Toys підтверджені сертифікатами SO9001, ISO14001, ISO13485 та ICTI. Продукція відповідає суворим міжнародним стандартам Японії, Китаю, Північної Америки та Європи. Іграшки Edu-Toys виготовляються виключно з екологічних матеріалів без використання крихких предметів. При виробництві наборів застосовується гіпоалергенний міцний пластик.

Де купити іграшки та набори Edu-Toys

Оригінальні іграшки Edu-Toys можна купити в інтернет-магазині kidis.ua з швидкою доставкою по Україні. Спеціально для наших покупців ми підібрали найпопулярніші серії бренду.

Гра з наборами Edu-Toys — захоплива пригода. Якщо у вас росте допитливий малюк з невгамовною спрагою до знань, наукові набори Edu-Toys — кращий варіант подарунка.

Читати повністю