• Іграшки та товари для дітей Вік До 3 місяців

Іграшки та товари для дітей Вік До 3 місяців

Іграшки для немовлят

З'явився малюк? Правда весь світ тепер «крутиться» навколо нього. Як організувати простір навколо малюка? Які вибрати іграшки для немовлят?

Якими повинні бути іграшки для немовлят з народження до 3 місяців

Складно уявити повноцінний розвиток немовляти без іграшок. У перші місяці життя дитину потрібно оточити правильними іграшками, які стимулюють та підштовхують її до пізнання світу навколо, а також відповідають наступним критеріям:

  • Тільки безпечні матеріали. Перша іграшка малюка повинна бути гігієнічною (добре та легко митися) та нешкідливою.
  • Ніяких дрібних елементів та гострих кутів! Тому що під час гри малюк ненароком може проковтнути деталь або поранитися.
  • Відповідність віковим особливостям.
  • Контрастні природні кольори без їдких відтінків та зайвої строкатості.
  • Мелодійний та неголосний звук, який зацікавить малюка, а не злякає його.

Які іграшки потрібні дитині з народження

Іграшки для малюків важливі. Розпізнавання звуків, знайомство з кольорами, формами, фактурами, перша комунікаціями – все це основа здорового та гармонійного розвитку крихти. Тому дитячі психологи й педагоги рекомендують купити такі іграшки для новонароджених, як:

  • Музичний мобіль на ліжечко. Малюк із задоволенням буде розглядати різноколірні фігурки, тренуючи зорове сприйняття та фокусування на об'єктах, які рухаються. Приємна музика допоможе розвинути слух, заспокоїть та заколише.
  • Брязкальце для новонароджених навчить фокусувати погляд та розглядати об'єкти, прислухатися до звуків. Притримуючи іграшку в ручках малюка, дорослий допоможе поліпшити хапальний рефлекс. Трохи пізніше малюк зможе тримати брязкальце без допомоги батьків.
  • Розвивальний центр спонукає дитину до активності: він буде намагатися дотягнутися до іграшок, закріплених на дузі, намагатися вдарити їх ногами або руками. Це допоможе розвинути йому рухові та сенсорні навички, а також зорово-моторну координацію. Іграшки-підвіски при необхідності можна зняти, а потім легко та швидко повісити назад.
  • Прорізувач знадобиться ближче до трьох місяцем. Пам'ятайте, що рясне слиновиділення та бажання все спробувати на зуб – перші ознаки прорізування зубів. Зняти неприємні відчуття допоможе гризунок.
  • Дуга на коляску зробить прогулянки цікавими для малюка та спокійними для батьків.

Коли потрібна іграшка немовляті

Перші дні життя новонароджений бачить розмито. Спершу малюк добре бачить предмети на невеликій відстані (приблизно в 30-50 см). Обов'язково враховуйте це, граючись з ним!

Приблизно через 3-4 тижні немовля починає спостерігати за предметами, що рухаються. Саме час купити мобіль. Педіатри радять кріпити таку іграшки для новонародженого на відстані витягнутої руки. Ближче до 5-6 тижнів у малюка розвивається об'ємний та кольоровий зір. У хід йдуть кольорові брязкальця.

Читати повністю