• Disney Frozen

Disney Frozen

Чарівні ляльки Disney Frozen

Disney Frozen – ліцензійні іграшки американської компанії Hasbro, створені після виходу легендарного мультфільму «Холодне серце». Цей мультик про пригоди двох сестер, Анни та Ельзи, був представлений у 2013 році студією Walt Disney та мав приголомшливий успіх. Критики та аудиторія високо оцінили проект. Мультфільм «Холодне серце» поставив кілька касових рекордів, а також отримав цілих 2 статуетки Оскар у номінації «Кращий анімаційний фільм» та «Краща пісня».

Історія створення Frozen

Мультик «Холодне серце» було створено з мотивів казки Х.К. Андерсена «Снігова королева». Дивно, що робота над проектом розпочалася ще у 1940 році під керівництвом самого Уолта Діснея. На жаль, аніматори студії не змогли продумати образ злої королеви так, щоби аудиторія сприйняла її правильно. Сценаристам здавалося, що мультик буде нудним й роботу було заморожено до 2011 року.

Спершу проект був названий «Анна та Снігова королева», де Ельза була негативним персонажем, а Анна нагадувала Герду. Але створена історія не подобалася команді, й вони вирішили зробити головних героїнь сестрами. Це було вдале та правильне рішення! Історія вийшла захопливою з повчальним кінцем. Згодом у Frozen з'явилося кілька короткометражних продовжень, а 2019 року вийшов другий мультфільм.

У чому особливість ляльок Disney Frozen від Hasbro

Після успіху мультфільму Hasbro презентувало ліцензійну колекцію іграшок Disney Frozen. Головна особливість наборів – висока деталізація. Дизайнерам вдалося відтворити ляльок максимально схожими на героїв казки. У героїнь чарівні сукні, туфельки, блискучі діадеми, затишні плащі – все як у мультфільмі.

На маленьких шанувальників чекають ляльки Ельзи та Анни, набори з веселим сніговиком Олафом, хоробрим Крістоффом та його вірним другом Свеном. Всі іграшки виконані із міцних та безпечних матеріалів. Є моделі зі світловими та звуковими ефектами.

Ляльки «Холодне серце» дозволяють поринути у захопливий світ казки та відтворити чарівну атмосферу. Такі сюжетно-рольові ігри розвивають уяву, тренують емоційний інтелект та соціальні навички.

Купити оригінальні ляльки Disney Frozen можна в інтернет-магазині kidis.ua зі швидкою доставкою по Києву та в інші міста України.

Подаруйте дитині казку – замовляйте ляльку Дісней Холодне серце саме зараз.

Читати повністю