Дитячі коляски: Бренд - Recaro

Фільтри 1
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
3 товар(ів)

Дитячі коляски – перший офіційний транспортний засіб дитини!

Одна з найважливіших покупок перед народженням дитини – це дитячий візочок. Адже в ній малюк проводитиме багато часу на прогулянках, а отже візок має бути зручним і безпечним.

Важливо враховувати, що якщо в будинку немає ліфта, то візок повинен бути легким і легко складатися або бути трансформером.

Щоб визначитися з вибором необхідно розуміти, які види колясок сьогодні пропонує ринок.

  • Прогулянкова коляска. Тут дитина може бачити те, що її оточує, не докладаючи додаткових зусиль.
  • Візок з люлькою. У такому варіанті малюк надійно прихований від яскравого світла, вітру та крапель дощу. А корпус із водонепроникної тканини послужить додатковим захистом. Іноді люльку можна легко відстебнути, а часом вона повністю закріплена.
  • Універсальна коляска. Тут об'єднані переваги двох перших видів, а також конструкція обладнана масивнішими колесами. Основною додатковою можливістю є те, що можна розвернути люльку не тільки в одній площині, але й нахилити у зовнішній бік.
  • Коляски-трансформери. У цьому варіанті люлька для новонароджених трансформується у повноцінний прогулянковий блок і навпаки. Хороші коляски трансфомери забезпечать новонародженій дитині правильне горизонтальне положення, повністю закриті борти коляски, накидку від негоди та великий капор. Підходять дітям різного віку: від немовлят до вже цілком самостійних.
  • Коляски типу «тростина». Конструктивно дані вироби влаштовані таким чином, щоб мати можливість компактно та швидко скластися у вузький предмет. Крім того, такі товари мають малу вагу і вкрай зручні у транспортуванні. Підходять для дітей віком від 1 року.

Зробити вибір та купити дитячий візочок ви можете у нашому інтернет-магазині Kidis.ua. Для цього товару доставка безкоштовна по всій Україні.

Читати повністю