Chap Mei

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
Спочатку велика знижка
Доставимо за 3 години

Chap Mei (Чап Мей) – фігурки та ігрові набори з приголомшливою деталізацією!

Гонконзька марка Chap Mei була заснована у 1971 році. На початку свого існування вона мала у розпорядженні 2 машини прес-форми та 10 працівників. Незважаючи на це, компанія змогла за дуже короткий час досягти успіху і стати одним з найбільш популярних і затребуваних виробників іграшок та ігрових наборів у світі.

Головною відмінністю окремих фігурок і комплектів є їх якісна деталізація та інтерактивність, що дуже подобається дітям.

Іграшки Chap Mei випускаються серіями. Ігрові комплекти ідеально підходять для сюжетно-рольових ігор, оскільки в них є всі герої, зброя та інші аксесуари, необхідні для створення захоплюючої гри. Всі модулі з різних наборів можна комбінувати, що допоможе влаштовувати найцікавіші забави.

Товари створюються із пластику найвищої якості без застосування шкідливих для здоров'я дітей речовин. Всі деталі наборів мають певні функції. Наприклад, вони оснащені світловими та звуковими ефектами, мають рухливі елементи у своїй конструкції, щоб малюки могли повністю поринути у світ захоплюючих ігор.

Купити іграшки Chap Mei у Києві можна на сайті Kidis.ua з доставкою по всій Україні.

Читати повністю Приховати