CAT

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
Доставим за 3 часа

CAT (Кет) – маленькі копії реальних гігантів!

Ваша дитина пристрасний шанувальник підйомних машин Caterpillar? Тоді найкращим подарунком для малечі стане іграшка CAT. Відомі жовті паровози, навантажувачі, автокрани та самоскиди допоможуть організувати справжнє будівництво будинку або на ігровому майданчику.

Маленькі копії реальної техніки Caterpillar виготовляють в США компанією Toy State. Виробник випускає будівельну техніку зі світломузикою та на радіокеруванні, яка точно повторює оригінал. Ігрові набори виготовляються з високоякісного безпечного для здоров'я малюка пластику або металу та проходять ретельний контроль.

Виробник пропонує іграшки для дітей різного віку. В асортименті представлені моделі для малюків 2-3 років, дошкільнят та учнів початкових класів.

Серії машинок CAT:

  • Buildin Crew включає машинки CAT для найменших. Їх виготовляють із міцного пластику з великими деталями без гострих кутів зі світловими ефектами та веселою музикою.
  • Metal machines, куди входять невеликі (до 15 см) машини з металу. Гусениці бульдозера виконані з гуми, а колеса самоскида - із пластику. Такому транспорту не страшні удари та падіння.
  • Machine Maker створено для любителів конструювання. У кожному наборі є кілька знімних елементів та зручні маленькі інструменти, які допоможуть перетворити підйомний кран на бетонозмішувач або вантажівку для утилізації.
  • Tough Tracks – машини підвищеної прохідності, які ідеально підходять для ігор на вулиці.

Купити іграшкові машинки CAT можна у нашому інтернет-магазині з доставкою по Києву та Україні.

Читати повністю Приховати