Bruder

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Доставим за 3 часа

Bruder – нескінченні можливості для дитячих ігор

Історія німецького бренду іграшок Bruder почалася далекого 1926 року. Пол Брудер вирішив заснувати невелику сімейну справу з виготовлення запчастин із латуні для іграшок інших виробників. У 1958 році Хайнц Брудер, син засновника компанії, впровадив нове обладнання та розпочав виробництво деталей із пластмаси та перших простих іграшок.

Поступово компанія розширювалася, й виробничі можливості зростали. У 1979 році було зареєстровано торгову марку Bruder, яка зосередилася на виготовленні іграшкового транспорту. Сьогодні цей бренд знають та цінують у всьому світі. Продукція продається у 60 країнах, а виробництво розташоване у Німеччині.

4 причини купити іграшкову техніку Bruder

  1. Висока деталізація. Недарма слоган компанії «Just like the real thing» (у перекладі «Як справжній»). Іграшкова техніка Брюдер – це міні-копія повнорозмірних прототипів із відтворенням найдрібніших деталей.
  2. Філософія бренду полягає в тому, що гра – це не сама ціль. Іграшка дозволяє дитині спробувати себе у рольовій грі, стати поліцейським, будівельником, рятувальником, пожежником та інше. Граючи в такі ігри, дитина розширює світогляд, розвиває уяву, вчиться спілкуватися. Ці важливі навички обов'язково стануть у пригоді в майбутньому.
  3. Німецька якість. Машинки Брудер виготовляються із міцного та безпечного пластику, який використовується у справжніх автомобілях. Майже вся продукція (90%) виготовляється на власних заводах у Фюрті (Німеччина) на сертифікованому обладнанні. Крім того, всі пластикові відходи відправляються назад на виробництво, зменшуючи шкоду на навколишнє середовище. Продукція Bruder проходить ретельний контроль. Якість відповідає суворим європейським та американським стандартам EN71 та ASTM.
  4. Нагороди. Іграшкова техніка Брюдер неодноразово вигравала у міжнародних конкурсах та має сертифікат Spiel Gut.

Оригінальні машини Bruder

Іграшкова техніка Bruder – ідеальний подарунок для допитливих дітей від 3 років, яким цікаво, що і як влаштовано. Кожна модель точно повторює справжні автомобілі. Наприклад, у пожежної машини Брюдер є секційна дробина, що висуваються, та помповий насос, який подає воду в шланг. А у сміттєвоза підіймається контейнер та висипається у кузов сміття. При цьому сам процес видно через невелике віконце збоку. Тільки уявіть, скільки захвату буде у дитини, коли ви купите машинку Брудер та подаруєте її.

Замовити іграшки Bruder зі швидкою доставкою по Києву та в інші міста України можна в інтернет-магазині kidis.ua.

Здійсніть мрію вашої дитини – купіть техніку Брюдер саме зараз.

Читати повністю Приховати