Blaze & the Monster Machines

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі

Знамениті герої мультфільму «Спалах та Чудо – машинки» живуть у місті Аксель-сіті.

Всі вони - різні машинки. Великі та маленькі, стрімкі та неквапливі, обережні та відчайдушні.

У кожної машинки свій характер, свої вміння та улюблені заняття. Але всі вони, без винятку, люблять змагатися друг з одним. І щоб з'ясувати в черговий раз, хто ж із них гідний звання найшвидшого автомобіля, вони готові виїжджати на найскладніші траси міста.

Головний герой мультфільму – пікап Спалах. Його водій – восьмирічний хлопчик Ей Джі, який обожнює свого механічного друга. Суперник Спалаху у будь-яких змаганнях – вантажівка Крушила. Його поведінка на трасі ускладнює, часом, їзду інших спортсменів диво машинок: любителя різних трюків Смельчака, Старли, яка чудово володіє ласо, застосовуючи його в найнесподіваніші моменти гонки, гучного Рика, що наслідує тигра, і незвичайної машинки-динозавра Зега.

За мотивами мультфільму «Спалах та Чудо – машинки» випущена ця серія машинок: маленькі металеві, машинки-трансформери, інтерактивні, з різними аксесуарами та треками.

Вибрати та купити машинки Blaze & the Monster Machines ви можете в нашому інтернет-магазині Kidis.ua із доставкою по всій Україні.

Читати повністю Приховати