• Bburago

Bburago

Bburago – реалістичні машинки для гри та колекціонування

Bburago – відомий італійський бренд іграшкових металевих автомобілів. Перша буква бренду означає місто, де понад 30 років вироблялася продукція – Бураго-ді-Мольгора. Друга – перша буква прізвища засновника – Бесана. У 2005 році права були викуплені великим концерном May Cheong Group (MCG) та у 2007 році виробництво іграшок переїхало до Китаю та значно розширилося. Сьогодні Бураго пропонує великий вибір ігрових та колекційних машинок моделей, цікаві набори з гаражами та треками, а також автоконструктори для дітей.

3 причин купити моделі машинок Bburago

  1. Висока деталізація. Машинки моделі Bburago – зменшені копії крутих європейських, азійських та американських автомобілів, спорткарів та мотоциклів з рухомими елементами та дверцятами, що відкриваються. Секрет реалістичного дизайну – офіційна співпраця з такими гігантами автопрому, як Lamborghini, Ferrari, BMW, Porsche, Mercedes, Dodge та іншими.
  2. Широкий вибір. У колекції бренду представлені моделі для гри та колекціонування. Іграшкові автомобілі Бураго виробляються у масштабах 1:18, 1:24, 1:43. Іграшки популярні не лише серед маленьких автолюбителів, а й серед дорослих колекціонерів.
  3. Відмінна якість та підтверджена безпека. Модельки Bburago – поєднання металевого корпусу із якісними пластиковими елементами. При виготовленні використовується інноваційна технологія лиття під тиском, яка дарує міцність. Безпека та надійність підтверджені сертифікатами якості.

Колекційні моделі машин Bburago хочеться вивчати та розглядати. Руки так й сверблять, щоб відкрити дверцята або заглянути під капот або у багажник. А вибір приємно вражає. Купити модель машинку Bburago можна у дитячому інтернет-магазині kidis.ua. Також у каталозі представлені моделі техніки та цікаві ігрові набори. Не зволійкайте – швидше оформляйте замовлення з доставкою по всій Україні!

Читати повністю