• Baby Shark

Baby Shark

Baby Shark (Бейбі Шарк) – серія веселих гумових та інтерактивних м'яких іграшок за мотивами однойменної пісні про акул.

Виробник ризикнув взяти його за основу - і несподівано досяг успіху.

Baby Shark: варіанти іграшок

Вперше акулята з'явилися на полицях магазинів у 2018 році. То були гумові іграшки для ванни. Вироби підходять дітям з раннього віку: всі тварини виконані з м'якої гуми. Усередині – порожнина, тому вони легкі, добре тримаються на воді, не тонуть. Кожна іграшка – це ще й бризгалка, всередину якої можна набирати воду та випускати фонтанчиком. Виконані із безпечних гіпоалергенних матеріалів та пофарбовані фарбами без токсичних домішок.

Гумові герої Бейбі Шарк перетворюють будь-яке купання на цікаву розвагу, яку можна організувати і на морі, і у ванній, і в басейні.

Іграшки підходять для розвитку образного сприйняття, уяви, дрібної моторики, з їх допомогою легше запам'ятати кольори та зрозуміти різницю між розмірами: у колекції є мама акула, діти, тато. Зібравши у ванній кімнаті цілу родину, просто влаштовувати сюжетні ігри.

Їхній успіх надихнув розробників на створення м'якої розвиваючої серії. Сюди також входять всі основні герої, але вони виготовлені з пухнастого плюшу і доповнені звуковими блоками. Працює механізм від двох батарейок – при натисканні на кнопку на животі тварина співає пісеньку, крутиться і танцює. Яскраві та веселі акулята точно копіюють героїв улюбленої пісеньки: вираз обличчя, форму, колір, характер. Підходить для дітей віком від трьох років і старше.

В Україні продукція Baby Shark є у нашому інтернет-магазині Kidis.ua, де можна легко оформити замовлення зі швидкою доставкою по Києву та країні.

Читати повністю