• Baby Born

Baby Born

Baby Born (Бейбі Борн) – це інтерактивні пупси дуже схожі на справжніх немовлят.

Вони реалізовані найважливіші функції – можуть рухати ручками і ніжками, пити і їсти, висловлювати емоції і навіть ходити на горщик.

У 1991 році виробник випустив лінійку під назвою «Малюк народився» — пластмасове немовля висотою 43 см з реалістичними рисами обличчя, пальчиками на руках і ногах та складочками. Він умів плакати, пити і їсти рідку кашу. Згодом кількість опцій збільшилася.

Іграшки Baby Born тепер можуть гукати, заплющувати очі, смоктати соску. Завдяки відсутності електронних компонентів та батарейок пупсу можна купати.

У нових моделях дев'ять функцій та велика кількість різноманітних аксесуарів: одяг, памперси, філіжанки та ложечки. Також окремо можна купити прогулянкові коляски для ляльок Бейбі Борн, «Музичний горщик», «Ванночку» зі світлодіодним підсвічуванням та звуковими ефектами, ліжечка.

Поряд із механічними варіантами Бейбі Борн у лінійці є серія Pick Me Up! (Підніми мене!) — інтерактивні фігурки із сенсорними датчиками, що працюють від батарейок. Вони включаються натисканням на животик, роблять крок, почувши звук брязкальця, або ляскають у долоні. А коли їх беруть на ручки, щасливо сміються та вимовляють: «Мама».

У серії My Little Baby Born зменшені версії базової моделі заввишки 32 см без механічних функцій.

Іграшковий малюк зовні досить схожий на реального та має ті ж потреби, що й новонароджений. Лялька Бейбі Борн «зростає» разом із дитиною і виводить рольову гру в дочки-матері на новий рівень. Отримавши подарунок, дівчинка вчиться доглядати і дбати за малюком — це вимагає від неї терпіння, відповідальності та уважності.

Продукція Baby Born орієнтована на дітей віком від 2 до 8 років і призначена для захоплюючої сюжетно-рольової гри, навчання життєвих навичок, розвитку сенсорних реакцій.

Купити Baby Born ляльок ви можете онлайн на нашому сайті Kidis.ua із швидкою доставкою по всій Україні!

Читати повністю