Автомоделі: Бренд - Siku

Фільтри 1
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
69 товар(ів)

Колекціонування масштабних моделей автомобілів відносять до одного з найпопулярніших видів колекціонування у всьому світі. Цьому хобі вже перевалило за сто років – відколи з'явилася перша машина. Сьогодні найкращі колекційні іграшкові автомобілі прикрашають полиці колекціонерів різного віку. Де купувати моделі для колекціонування? Звичайно ж, варто почати з інтернет-магазину іграшок – серед нашого асортименту ви зможете вибрати та купити колекційні машинки різних видів.

Масштаб моделей

Найчастіше ціна на дитячі колекційні машинки залежить від масштабу. Чим більша копія, тим вона, відповідно, більш деталізована і може бути дорожчою, але це не завжди непорушна істина. Машинки можуть випускатися в таких масштабах: 1:10, 1:12 та 1:18, а найменші – це 1:60 і навіть 1:87.

Але найпопулярніший розмір – у масштабі 1:43. Легкові машинки в цьому розмірі досягають 13 см, і він вважається найвдалішим для збирання колекції. І місця багато не займає, і деталізацію відтворити нескладно. Також при такому розмірі можна зробити рухомими багато частин - двері, капот, колеса і навіть кермо. Саме в цьому масштабі ви знайдете більшість варіантів машинок.

Що колекціонувати?

Не знаєте, які замовити колекційні машинки в інтернет-магазині? Якщо ви знайомите дитину з колекціонуванням, поясніть їй, що найчастіше колекція складається з машинок однієї марки або одного типу (вантажівки, кабріолети тощо).

  • Насамперед, варто звернути увагу на легкові автомобілі.
  • Підходять для колекціонування також вантажівки та фургони.
  • Не відстає й спецтехніка.
  • Ще один відносно новий напрямок – збирання зменшених копій громадського транспорту.
  • І, звичайно, окрема ніша – це ретро автомобілі кінця XIX–середини XX століття. Саме вони й становлять так званий «люкс» автомобільного колекціонування.

Звичайно ж, з'являються нові тренди, тому потрібно тримати руку на пульсі.

Зберігання

Компактний автопарк не займає багато місця, але важливо організувати надійне місце зберігання подалі від сонячного кольору. Фарба колекційних моделей може витримати стрибка температури, а металеві деталі варто берегти від корозії. Особливо, якщо ми говоримо про ексклюзивні моделі та набори. Приміщення має бути сухим та теплим. Якщо не хочеться зберігати у заводській упаковці, важливо пояснити дитині, що тоді за автопарком потрібен належний догляд.

Тепер ви знаєте, де купити колекційні машинки і що вибрати, особливо, якщо йдеться про першу колекцію – вашу чи вашу дитину.

Читати повністю