AT-Robot

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою

AT-Robot – інтерактивні роботи для дітей

Інтерактивний робот AT-Robot – іграшка, про яку мріє кожна дитина. Головна її особливість – взаємодія з навколишнім світом та користувачем, що особливо подобається дітям. Крім позитивних емоцій, цей корисний гаджет розширює кругозір та навчає. Тому інтерактивний робот стане чудовим подарунком і хлопчику, і дівчинці віком від 3 років. При цьому іграшка буде цікавою не один рік!

Особливість роботів AT-Robot

Роботи AT-Robot:

  • мають голосове чи сенсорне управління (залежно від моделі);
  • чудово розуміють та говорять або українською, або російською;
  • представлені в яскравих кольорах: червоному, жовтому або зеленому;
  • відрізняються простим та інтуітивним управлінням;
  • мають безліч функцій, про які мова піде далі.

Що вміє інтерактивний робот AT-Robot

Щоб активувати іграшку, потрібно доторкнутися спеціального датчика на голові. Коли робот «прокидається», він починає рухатися та грає музика.При виконанні різних завдань у робота змінюється колір очей. Дивно, але й роботи люблять, щоб їх чухали за вушком. Якщо дитина погладить чорні кола на голові іграшки, почується милий белькіт незрозумілою мовою.

Інтерактивний робот AT-Robot першого покоління реагує на голос. Наприклад, якщо сказати «Привіт», іграшка привітається у відповідь.

Модель має 3 датчики руху, тому є 3 способи задати напрямок іграшці.

  1. Голосова команда «Іди» та вказати напрямок.
  2. Провести рукою по корпусу, вказуючи, куди рухатися.
  3. Йти в будь-яку сторону, а AT-Robot піде слідом.

Інтерактивний робот також може записувати голосові повідомлення. Для цього потрібно лише затиснути кнопку на животі іграшки. Робот запам'ятовує 3 фрази та відтворює їх.

Якщо дитина занудьгувала, AT-Robot підніме настрій заводною музикою та кумедними робо-танцями. Великим плюсом для батьків стане регулювання гучності (7 рівнів).

Робот AT підійде дітям, які захоплюються сучасними технологіями та люблять інтелектуальні ігри. Гра з таким гаджетом допомагає розвинути творчі здібності та логічне мислення.

Купити інтерактивного робота AT-Robot можна в інтернет-магазині kidis.ua. Доступна швидка доставка Новою Поштою та УкрПоштою по Києву та іншим містам України.

Читати повністю Приховати