• 3Doodler

3Doodler

3Doodler Start (3Дудл Старт) – перша дитяча 3D ручка!

За допомогою 3Doodler Start легко створювати аксесуари, нові іграшки, прикрашати старі речі. Крім ручки до серії увійшли: різнокольорові та прозорі стрижні; м'які трафарети з виїмками для легкого вилучення виробів.

В інтернет-магазині Kidis.ua можна купити комплекти для творчості, які допоможуть розвинути у дитини просторове мислення.

За відгуками наших клієнтів, повністю заряджений пристрій працює в автономному режимі близько години. Інструментом також можна користуватися, коли він знаходиться на зарядці. Після закінчення занять необхідно витягти змінну серцевину, інакше застигла пластмаса спровокує поломку.

Замовляючи витратні матеріали 3Doodler Start з доставкою по Україні, батьки можуть не перейматися здоров'ям дітей. PCL-пластик виробляється з еко-матеріалів найвищої якості у США, Великій Британії, Іспанії.

Переваги даного пластику: не обпалює руки, не залишає слідів на одязі; сертифікований для вторинної переробки, при контакті з ґрунтом матеріали 3Doodler Start розкладаються за 45 днів; протягом 20 секунд після плавлення маса залишається пластичною, що дозволяє скоригувати готовий виріб.

На нашому сайті Kidis.ua ви знайдете тільки справжні товари цього бренду, купити які ви зможете у Києві самовивозом чи з доставкою до будь-якого міста.

Читати повністю