• Іграшки Знаток

Іграшки Знаток

Електронні конструктори «Знаток» – навчання через захопливу гру

Познайомити дитину у захопливій та доступній формі з основами наук допоможуть електронні конструктори «Знаток», однойменної російської компанії. Бренд був заснований у 2001 році та отримав безліч відміток та нагород в міжнародних конкурсах. Конструктори «Знаток» орієнтовані на дівчаток та хлопчиків від 5 до 14 років.

У чому особливість електронних конструкторів «Знаток»

В основі ігрових наборів «Знаток» лежать універсальні елементи та фізичні явища, які маленький непосида зустрічає кожен день в побуті. Конструктори відрізняються кількістю деталей та підсумковим проектом. Вченим-початківцям підійдуть набори з 15 елементів, впевнені винахідники можуть спробувати конструктор на 999 схем. Тільки уявіть, ваша дитина навчиться збирати детектор брехні, дверний дзвінок, радіоприймач та безліч інших пристроїв.

Важливою особливістю наборів «Знаток» є унікальний спосіб з'єднання деталей. Елементи кріпляться шляхом замикання металевих з'єднувачів без використання паяльника. Тому дитина може збирати проекти як з дорослим, так і самостійно.

У комплект входить кольорова інструкція з покроковими рекомендаціями та детальний перелік складових частин. Міні-плакати з зображеннями не викличуть труднощів у розумінні навіть у тих дітей, які ще не вміють читати.

Електронні конструктори для дітей «Знаток» – відмінний спосіб зацікавити дитину наукою, втамувати спрагу до знань та відповісти на мільйон питань, про те як та що працює навколо.

Шість причин купити конструктор «Знаток»

  1. Отримання базових знань про електротехніку, електрику та електроніку в ігровій формі.
  2. Розвиток дрібної моторики, посидючості, уважності, уяви та пам'яті.
  3. Дитина шляхом проб та помилок навчиться знаходити правильні рішення та усвідомлювати причинно-наслідкові зв'язки.
  4. Можливість зібрати величезну кількість проектів: від простого рухомого механізму до охоронної сигналізації.
  5. Організація цікавого сімейного дозвілля з користю.
  6. Успішна апробація наборів в державних та приватних школах та інших навчальних закладах для дітей.

Конструктори «Знаток»: пробудіть в дитині винахідника

Працювати з електронним конструктором «Знаток» можна з 5 років. У такому віці перші експерименти краще проводити разом з батьками, дотримуючись інструкції. У міру дорослішання слід купувати набори більшої складності та з більшою кількістю схем. Обираючи конструктор «Знаток», зверніть увагу на інтерес, рівень знань та підготовку дитини.

Купити електронні конструктори «Знаток» зі швидкою доставкою по Україні можна в інтернет-магазині kidis.ua. У каталозі представлені ігрові набори, як для новачків, так і для досвідчених винахідників.

Познайомте дитину з дивовижним світом науки – замовляйте «Знаток», поки набори є в наявності!

Читати повністю