• Тематики

Іграшки за інтересами

Іграшки за інтересами

Всі діти талановиті та обдаровані. Щодня вони, як губка, вбирають нові знання. Тому головне завдання батьків – зрозуміти, як та чим «наповнити» дитину, щоб розвинути в неї вроджений талант. У цьому допоможуть правильно підібрані іграшки за інтересами, які можна купити в інтернет-магазині kidis.ua зі швидкою доставкою.

Навіщо потрібні іграшки за інтересами

Дитячі психологи та педагоги рекомендують при покупці іграшок враховувати не тільки вік та уміння малюка, але й його інтереси. Якщо вчасно роздивитися бажання та потреби крихітки, за допомогою іграшок можна розвинути певні таланти та можливо в майбутньому вони стануть професію.

Щоб дитині було цікаво пізнавати світ в більш свідомому віці, необхідно з перших років життя прищеплювати інтерес до корисних знань. У цій непростій справі допоможуть всілякі брязкальця, прорізувачі, підвіски на коляску та інші перші іграшки. А за допомогою сенсорних іграшок можна легко вивчити кольори, форми, розміри. Такі прості ігри допоможуть створити корисні нейронні зв'язки, які відповідають за навчання. Під час гри дитина розвивається, відточує навички, розширює кругозір. Тому так важливо, щоб батьки були поруч та підтримували будь-які починання.

Будьте готові до того, що інтереси будуть змінюватися: сьогодні малюк хоче щось будувати, завтра йому цікаво малювати або ліпити. Він пробує щось нове та шукає себе, допоможіть йому в цьому та вчасно запропонуйте потрібну іграшку за інтересами.

Поради батькам: як обрати іграшки за інтересами

  • Якщо дитина непосида та ні хвилинки не всидить на одному місці, тоді сміливо купуйте їй активні ігри, наприклад, боулінг, іграшкову зброю, набори для видування бульбашок та інші.
  • Спокійним та посидючим малюкам підійдуть творчі набори з рукоділля, 3D-пазли та головоломки, які не тільки займуть надовго, але й поліпшать дрібну моторику, увагу та концентрацію.
  • Якщо маленькому непосиді подобається бути на природі та спостерігати за комахами, тоді ігрові набори з природознавства, обов'язково повинні з'явиться в його арсеналі.
  • Познайомити малюка з багатим світом музики допоможуть іграшкові музичні інструменти.
  • Пробудити інтерес до фізики та хіміїможна за допомогою захопливих ігрових наборів. Запустіть разом космічну ракету або виростіть кристал. Проведіть час цікаво та з користю.
  • Якщо малюк постійно намагається будувати різні башточки, саме час познайомити його з інженерією та купити конструктор.
  • Покажіть дитині, що математика – це нескладно, а захопливо та цікаво разом з сортерами, пірамідками, дерев'яними рахівницями та іншими іграшками.
  • Відкрийте малечі безкрайній космос з наборами з астрономії, покажіть як розташовані планети в Сонячній системі, розкажіть, що таке Чумацький шлях. Хто знає можливо ваш маленький вчений стане наступним Ілоном Маском.
  • Якщо дитина цікавиться медициною та мріє стати лікарем, тоді прийшов час купити їй іграшки, які докладно покажуть будову тіла людини.
  • Поясніть, що таке, використовуючи спеціально розроблені для дітей ігрові набори з цікавими завданнями.

Існує безліч іграшок за інтересами, які познайомлять дітей з кулінарією, географією, робототехнікоюробототехнікою, зеленою енергією та іншими цікавими предметами. Допоможіть своєму малюкові знайти корисне захоплення, відкрийте йому нові цікаві сфери знань.

Що робити, якщо дитина не хоче вчитися

Багато батьків стикаються з проблемою, що, пішовши до школи, дитина не хоче вчитися або у неї немає бажання та інтересу до науки. Вирішити цю проблему можна за допомогою іграшок за інтересами.

На жаль, часто інформація в школі подається нецікаво та нудно. Вихід є! Придбайте тематичні ігрові набори та навчайтесь разом. Спільна гра допоможе зацікавити дитину. Покажіть на особистому прикладі, що дізнаватися нове – це круто.

Обирайте іграшку за інтересами в нашому онлайн-каталозі та оформляйте замовлення прямо зараз!

Читати повністю Приховати