Шнурівки

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
Спочатку велика знижка

Шнурівка – найкращий тренажер для маленьких пальчиків

Іграшка-шнурівка – захоплива гра, що складається з кольорових деталей та шнурків. Головне завдання малюка – протягнути шнурок через отвори. Таке заняття активно розвиває дрібну моторику, що пов'язане з розвитком мовлення. Тому якщо у крихітки, все ще немає шнурівки – настав час її купити.

Як обрати шнурівку для дитини

Гра-шнурівка може бути виготовлена ​​з дерева, текстилю, пластику, картону та інших матеріалів. Існує багато цікавих тематик. Наприклад, шнурівка з тваринами, з геометричними фігурами, з піратами, з фермою та інші.

Обираючи шнурівку для дитини, важливо враховувати її вік та складність іграшки. Якщо гра дуже проста або, навпаки, занадто складна, малюкові буде нецікаво.

Познайомити дитину зі шнурівкою можна у 12 місяців. Але спочатку, малюк не використовуватиме іграшку за призначенням. Для безпеки дитини важливо обирати набори з великими елементами та завжди спостерігати за грою.

Краще купити шнурівку ближче до 2 років. Відмінним варіантом стануть шнурівки з фігурними намистинами. У цьому віці дитина вже розуміє принципи гри та може самостійно не поспішаючи нанизувати деталі на шнурок.

Наступна за рівнем складності – об'ємна шнурівка. Особливою популярністю користуються іграшки з хробаком або бджолами. Головне завдання у таких іграх – визначити з якої дірочки виповзе комаха. Шнурівки з геометричними фігурами познайомлять дитину з формами.

Складнощі можуть виникнути з другою частиною гри – розв'язуванням та розплутуванням шнурка. Це завдання досить складне для маленьких пальчиків, але цілком посильне. Головне – підтримуйте малюка та тренуйтеся разом з ним! Для тренування можна зробити прості вузли на мотузку та показати дитині як з цим працювати. Трішки практики – й все вийде.

4 причини купити шнурівку

  1. Гра шнурівка чудово підходить для самостійної гри для дітей віком від 2 років. Достатньо показати як грати та вперед – дитину не зупинити.
  2. Шнурівка – іграшка, яка враховує дитячу потребу наслідувати дорослих, наприклад, шнурувати взуття, пришивати гудзики, штопати речі. Тому вона цікава багатьом дітям.
  3. Безпека. У якісних шнурівках деталі великі, без гострих кутів, приємні на дотик.
  4. Активний розвиток навичок. Крім дрібної моторики, шнурівка розвиває посидючість, логічне мислення, пам'ять та уяву. Малюк вчиться розрізняти та порівнювати предмети за розміром, кольором та формою.

Обрати та замовити іграшку шнурівку зі швидкою доставкою по Україні можна в інтернет-магазині kidis.ua. Тут зібрані найкращі варіанти від надійних брендів, серед яких обов'язково буде потрібна модель.

Подбайте про ранній розвиток малюка – замовте цікаву шнурівку прямо зараз.

Читати повністю Приховати