Лабіринти

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою

Пальчиковий лабіринт – перший дитячий тренажер для інтелекту та спритності

Лабіринт – міцний зігнутий дріт на стійкій основі з об'ємними та рухомими фігурами або намистинами. Це одночасна цікава розвага та захоплива головоломка. Незалежно від дизайну та складності, мета гри не змінюється. Дитині потрібно знайти рішення та пересунути фігурку з точки А до точки Б.

Навіщо потрібні лабіринти для малюків

Дитячі психологи та педагоги рекомендують купити лабіринт для дітей у 8-9 місяців. Знайомство варто почати з простої моделі, наприклад, перетягнути бусинки з одного краю в інший. Поступово складність потрібно підвищувати.

Пальчикові лабіринти цікаві всім: малюки просто перебирають деталі, старші діти – вже усвідомлено перетягують намистини одного кольору в один пункт призначення, іншого – в інший.

Може здатися, що дитячий лабіринт – звичайна гра. Проте, іграшка вчить малюка аналізувати інформацію, оцінювати та сприймати ситуацію цілком та шукати шляхи вирішення. Регулярні заняття дозволяють:

  • покращити дрібну моторику;
  • тренувати координацію рухів, відточувати точність та спритність рук;
  • розвивати логічне та просторове мислення;
  • познайомитися практично з поняттями «вниз», «вгору», «вліво», «вправо» та ін.

Який ігровий лабіринт купити

Обираючи дитячі ігрові лабіринти, слід звернути увагу на такі моменти:

  • Міцність конструкції та надійність кріплення. Лабіринт повинен бути надійно закріпленим на основі, щоб дрібні деталі не потрапили до рук, а потім до рота малюка.
  • Безпечні матеріали. Найкраще віддати перевагу моделям із натуральної деревини. Дерев'яні лабіринти безпечні та надовго зберігають привабливий зовнішній вигляд завдяки стійким фарбам на водній основі. При цьому батьки можуть бути спокійними, якщо малюк вирішить облизати іграшку.
  • Відповідність віку дитини. Занадто складний лабіринт не викличе інтерес, а занадто простий – не виконуватиме розвивальну функцію. Тому при покупці орієнтуйтеся на вік та вміння малюка.

Хороший вибір лабіринтів для дітей представлений в магазині іграшок kidis.ua.

Спеціально для Вас у каталозі зібрані цікаві моделі Viga Toys, Fat Brain Toys та інших надійних виробників.

Оформляйте замовлення зараз! Ми акуратно запакуємо та швидко відправимо по Україні.

Читати повністю Приховати