Конструктори для малюків

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка

Конструктори для малюків – чудові помічники для розвитку важливих умінь

Для повноцінного та всебічного розвитку дитини потрібно чимало зусиль. Полегшити батькам це складне завдання допоможуть конструктори для малюків, які у захопливій ігровій формі розвивають важливі навички, розширюють кругозір та знайомлять із формами, кольорами та розмірами.

Що розвивають конструктори для малюків

Познайомити дитину із першим конструктором можна у рік. Спершу малюк досліджуватиме деталі пальчиками, активно їх облизуватиме, перекладатиме з місця на місце. Ближче до 18 місяців малюк почне розуміти принцип гри та будувати свої перші «шедеври». Головне – скласти йому компанію, показувати приклад та допомагати удосконалювати навички конструювання.

Регулярна гра з конструктором розвиває дрібну моторику, просторове та логічне мислення, зорово-моторну координацію, уяву та пам'ять. Складаючи різні фігурки, дитина тренує усидливість та акуратність.

Однак, щоб гра приносила користь, слід уважно обирати конструктор для дитини від року. Занадто складний набір не викличе інтерес, а занадто простий – не виконуватиме розвивальну функцію. Тому найкраще купувати конструктори відповідні віку та вмінням дитини, а не на виріст!

Чим відрізняються конструктори для найменших

Розвивальні конструктори для малюків мають ряд особливостей:

  1. Великі деталі. Діти до 3 років активно досліджують предмети довкола, пробуючи їх на смак. Тому для безпеки дитини слід обирати набори з великими деталями, які складно помістити до рота. Крім того, з такими елементами дітям зручно та комфортно грати.
  2. Безпечні та міцні матеріали. Набір обов'язково має бути виготовлений із міцного матеріалу, який не боїться падінь та багаторазових ударів. Ідеальним варіантом стануть дерев'яні конструктори для малюків, а також моделі з ударостійкого ABS-пластику.
  3. Простота. Попри невелику кількість та простоту деталей, кожен набір несе у собі високу навчальну цінність.

Цікаві конструктори для дітей від року

У магазині іграшок kidis.ua зібрані найкращі конструктори для дітей від 12 місяців. У каталозі представлені:

  • Оригінальне Лего для дітей серії Duplo. Різноманітність захопливих сюжетів дозволяють легко підібрати набір і хлопчику, і дівчинці.
  • Яскраві конструктори Gigo – набори з деталями незвичайної форми, які неодмінно привернуть увагу малюка.
  • Дерев'яні конструктори Viga Toys допоможуть відчути себе як справжнього архітектора.
  • Конструктори для найменших Hape серії PolyM з великими закругленими елементами нестандартної форми з м'якого пластику.
  • Магнітні конструктори для малюків Guidecraft з деталями особливої форми, безпечними магнітними наконечниками та металевими кульками з пластиковим покриттям.
  • Конструктори з шестірнями та інструментами Edu-Toys. Задум цих наборів – щоб пограти з іграшкою, дитина повинна самостійно зібрати її.
  • Силіконові конструктори для малюків Fat Brain Toys з деталями на присосках, які видають приємне ляскання під час відлипання.

Тут є із чого обрати! Швидше замовляйте конструктори для малюків зі швидкою доставкою по Україні.

Читати повністю Приховати