Конструктори

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка
Доставимо за 3 години

Збудуй світ разом із дитячим конструктором!

Це унікальна іграшка, яка полюбилася не лише дітям, а й дорослим, дає можливість кожному створити свій власний світ із машинами, будинками, жителями, а якщо не сподобається, розібрати та побудувати новий!

Дитина може грати самостійно, з друзями чи батьками – і ця гра завжди буде цікавою. Іграшка підходить як для хлопчиків, так і для дівчаток. Дитячий конструктор допоможе не лише радісно провести час, а й розвинути вміння творчо та логічно мислити. Граючи з конструктором у дітей швидкими темпами, розвивається дрібна моторика, фантазія, логіка, креативність, концентрація уваги, сприйняття кольорів та великих обсягів дрібних деталей.

На сьогоднішній день існує безліч різновидів конструкторів, які відрізняються за формою, матеріалом, віком дитини та функціоналом. В інтернет-магазинах можна знайти такі види:

  1. Конструктор Лего – найвідоміший бренд конструкторів для дітей та дорослих. Рівень складності визначається кількістю та розмірами деталей. Створено цілі колекції та окремі серії. Для виготовлення використовуються лише екологічно чистий та гіпоалергенний пластик, що робить конструктори Лего улюбленцями серед батьків.
  2. Металевий конструктор. Такі іграшки рекомендуються старшим дітям, оскільки в комплектації присутні дрібні деталі: гвинтики, болтики, гайки, викрутки, ключі. З їх допомогою дитина має можливість зібрати робота, корабель, трансформер та багато іншого. Даний вид конструктора розвиває інженерні навички малюка та навчає працювати з різними пристроями.
  3. Електронний конструктор. З'єднуючи разом батарейки та додаткові комплектуючі, дитина зможе ввести в дію розроблений механізм. В результаті можна отримати радіоприймачі, сейфи, мікрофони, роботизовані руки та багато іншого. У процесі гри діти пізнають елементарні закони фізики та навчаються працювати з електронними приладами. Підійде для дітей віком від 8 років.
  4. Пластмасовий конструктор. Його цільова аудиторія – діти від 6 місяців. Завдяки основному матеріалу - пластмасі, конструктор не має гострих кутів, складається з великих яскравих елементів та безпечний для дитини. Найбільш поширені варіанти – кубики, м'ячики, пірамідки та багато іншого.

Придбати будь-який вид конструктора ви зможете на нашому сайті інтернет-магазину Kidis.ua. Швидку доставку по всій Україні гарантовано.

Читати повністю Приховати