Бізіборди

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою

Саме час купити бізіборд!

Бізіборд – це пізнавальна іграшка для раннього розвитку, яка стала популярною завдяки легендарній Марії Монтессорі. У класичному варіанті це розвивальна дошка з безліччю дрібних елементів, які оточують малюка в житті: кнопки, розетки, дверні замки, блискавки та інше. Під час гри маленький непосида самостійно розуміє, що і як потрібно використовувати. Такі заняття допомагають швидше освоїтися у навколишньому світі та навчитися правильно користуватися побутовими предметами.

Коли дитині потрібно купити бізіборд

Часто батьки запитують: «З якого віку бізіборд буде цікавий дитині?» І Кідіс знає відповідь: із 10 місяців. При цьому важливо зазначити, що бізіборди розраховані на кілька років використання. Спочатку малюк буде просто знайомитися, обмацувати іграшку та розглядати її. У 2-3 роки він почне активно вивчати та освоювати принципи роботи прикріплених елементів.

Що розвиває бізіборд

Окрім знайомства з незвичайними для дитини предметами, бізіборд:

  • розвиває уяву, логічне та просторове мислення;
  • тренує дрібну моторику та пам'ять;
  • вчить бути уважним, терплячим та посидючим;
  • знайомить із фігурами, літерами та цифрами;
  • допомагає встановлювати та розуміти причинно-наслідкові зв'язки.

Обираємо бізіборд для дітей

Перш ніж купити бізіборд для дитини, слід звернути увагу на:

  1. Матеріал. Він має бути безпечним та міцним. Це може бути натуральне дерево чи якісний пластик. Для фарбування повинні використовуватися виключно нетоксичні фарби на водній основі.
  2. Закруглені кути. Щоб убезпечити малюка, купуйте моделі без гострих кутів.
  3. Приємні кольори. Уникайте надто яскравих відтінків. Адже доведено, що вони негативно впливають на дитячу психіку та сприяють швидкій перевтомі.
  4. Дизайн. Бізіборд повинен подобатися дитині, тому важливо при покупці враховувати інтереси малюка. Наприклад, якщо він обожнює цирк, то купіть йому бізіборд із клоуном, а якщо любить зоопарк – замовте бізіборд у вигляді великого крокодила. Варіантів маса!

Краще купити готовий бізіборд чи зробити своїми руками?

Дитячі психологи та педагоги рекомендують купувати готові бізіборди. Просто приладнати розетку та вимикач на дошку – цього замало для розвитку корисних навичок. Іграшка має формувати розуміння причинно-наслідкових зв'язків та враховувати всі особливості дитячого розвитку. Тому краще довіритися надійним виробникам, які у момент розробки бізібордів уважно вивчають питання, збирають фокус-групи та проводять тестування з дітьми.

На kidis.ua можна купити бізіборди Hape, Hola Toys, Viga Toys та інших брендів. Не відкладайте покупку на потім, оформлюйте замовлення зі швидкої доставкою по Україні прямо зараз!

Читати повністю Приховати