• Hape

Hape

img

Hape – казковий світ іграшок

Виробник розвивальних іграшок Hape пропонує дітям зануритися в казку, творити і реалізовувати свої ідеї саме так, як вони їх уявляють. Цікаві сюжети, яскраві кольори, симпатичні персонажі приваблюють і запрошують до гри, під час якої дитина здобуває нові навички й одразу ж їх удосконалює.

Історія бренду Hape

Компанія створена 1986 року. Її засновник Пітер Хандштейн виріс у німецькому селищі. Ще в дитинстві з Пітером сталася знакова подія. Одного разу він зліпив гарний замок із піску, відійшов на хвилину, а коли повернувся, знайшов лише руїни. Хлопчик засмутився, але його мудра тітка сказала прості слова, щоб заспокоїти племінника: «Не хвилюйся, наступний буде ще кращим!» Цю фразу можна вважати девізом засновника іграшкової країни Hape.

Пітер почав свою кар'єру продавцем навчальних іграшок у компанії, яка обслуговує дитячі сади в Німеччині. Бесіди з сотнями вихователів дали йому особливе розуміння сили гри.

Іграшки Hape – це любов, гра і навчання

Філософія бренду полягає в тому, що навчання – це природний результат любові до гри. У Hape впевнені, гра – найважливіше для дітей у всьому світі. Досвід успіхів і розчарувань, отриманий у ній, формує тонке розуміння навколишнього світу. Саме тому виробник робить усе, щоб дітям було цікаво.

Дерев'яні та пластикові іграшки Hape заслуговують на увагу дбайливих батьків із наступних причин.

  • Виготовлені з безпечних матеріалів – в основному з бамбуку, довговічного пластику.
  • Міцні. Перед тим, як іграшки потрапляють у магазин, вони проходять усі етапи перевірок, тестувань. Тому грати ними зможуть не лише ваші діти, але й онуки. Hape створює такі іграшки, які не доведеться викидати через те, що вони зламалися.
  • Розвивальні. Цікаві і, здавалося б, зовсім не складні ігрові набори дають дитині з перших місяців життя позитивний досвід. Діти зможуть самостійно зробити машинку з деталей конструктора, зібрати головоломку або лабіринт. Незначні для дорослих перемоги надихають малюків, мотивують вчитися і розвивати свої вміння.

Світ Hape – це свято і веселощі, просте і корисне навчання. Конструктори та ігрові набори стануть улюбленими для дітей і дорослих, тому що безпечні та продумані в деталях, адже їх створюють ті, хто живе своєю справою.

Серії іграшок Hape створені відповідно до вікових особливостей розвитку

Виробник пропонує такі серії

PolyM – яскраві конструктори для дітей від 1,5 року. Деталі великого розміру. Малюкові буде легко скріпити елементи між собою. Закруглені краї безпечні для дитини, навіть якщо вона захоче їх погризти.

Nature Fun – ігрові набори, які зацікавлять хлопчиків і дівчаток від 3 років. Усі товари цієї серії розроблені спеціально для дітей, які полюбляють корисне дозвілля на природі.

Quadrilla – конструктори-лабіринти для вікової групи 4+. Завдяки використанню різних матеріалів – дерева, пластика, скла – дитина зможе познайомитися з їх властивостями. А яскраві кольори та цікаві конструкції зацікавлять навіть батьків.

Junior Inventor – ігрові набори та конструктори для юних винахідників старше 4 років. Вони розроблені, щоб малюки могли розвинути логічне мислення, роботу рук, дізнатися про наукові принципи. І все це в захопливій грі.

Flexistix – контурні конструктори 4+ з бамбуку. Виробник пропонує створювати справжні шедеври, зокрема макети відомих споруд.

У серіях іграшок враховані вікові особливості. Діти стикаються лише з тими завданнями, які вони можуть виконати. Зібрати машинку або створити лабіринт на кілька поверхів, а може побудувати Ейфелеву вежу? Усе це реально з цікавими конструкторами та ігровими наборами Hape.

Hape – німецька якість і виробництво з турботою про навколишнє середовище

Компанія Hape приділяє увагу збереженню екології. Вона постійно покращує свої технології обробки сировини, енергоспоживання та упаковки товарів, щоб зменшити небезпечні викиди в атмосферу. Продукція відповідає стандартам безпеки та якості EN71 (європейським норми іграшок) і ASTM (Американського товариства випробувань матеріалів).

Купити оригінальні іграшки Hape в Україні можна в інтернет-магазині kidis.ua. Для наших покупців ми вибрали найпопулярніші серії бренду.

Читати повністю