• Cubic Fun

Cubic Fun

Cubic Fun (Кубік Фан) – бренд із Азії, який розпочав свою діяльність понад 20 років тому і спеціалізується на виробництві об'ємних пазлів та оригінальних конструкторів.

Як вихідна сировина для виготовлення продукції Cubic Fun використовує високоякісний ламінований пінокартон - синтетичний матеріал, якому властива легкість, міцність і гладкість.

Завдяки підвищеній деталізації бренду вдається відтворити зменшені копії архітектурних конструкцій, створених людством у різні епохи. Маючи 3D-ефект, кожен конструктор дуже реалістичний.

Для дітей, які тільки починають відкривати для себе принади моделювання, виробник підготував серію Cubic Kids. Для дітей віком від 6 років представлені набори з чудовими ляльковими будиночками, фантастичними замками, заміськими віллами, морськими котеджами з терасами, меблями та аксесуарами.

Одна з найпопулярніших лінійок бренду включає набори із серії «Світова архітектура». У колекції представлені збірні моделі практично всіх знаменитих будівель та споруд: Бранденбурзькі ворота, Тріумфальна арка, Колізей, Пізанська вежа, Емпайр Стейт Білдінг, Біг-Бен, Сіднейська Опера, статуя Свободи, Ейфелева вежа. Особливої чарівності готовим конструкціям надає спеціальне підсвічування.

У нашому інтернет-магазині Kidis.ua представлений великий вибір логічних конструкторів, залежно від захоплень та віку дитини. Ми можемо доставити замовлення до будь-якого міста України.

Читати повністю