• Baby Team

Baby Team

Baby Team (Бейбі Тім) - якісні та барвисті іграшки для найменших.

На ринку України компанія Baby Team вже багато років пропонує якісну продукцію. За цей час асортимент виробника значно розширився. З обмеженої кількості іграшок для дітей грудного віку вибір зріс до сотень найменувань, серед яких: аксесуари та іграшки для дітей до 3 років, прорізувачі, м'які іграшки, брязкальця для новонароджених діток.

Приладдя для ванної кімнати від Бейбі Тім - іграшки, виготовлені з безпечних матеріалів. Їх можна гризти і мити, при цьому збережеться початковий вид виробів.

Ігрові набори. Складаються з кількох предметів. Направлені на розвиток логіки, фантазії, моторики рук. Це можуть бути: ігрові фігурки, розвиваючі кубики, пірамідки, заводні іграшки і т.і.

Купити іграшки Baby Team можна в інтернет-магазині Kidis.ua. Яскраві та цікаві для будь-якого віку іграшки, а також аксесуари доступні на нашому сайті за найнижчими цінами та у широкому асортименті. Ви можете зробити замовлення в будь-який зручний для вас час онлайн. Ми пропонуємо вигідні умови для доставки по Києву та всій Україні.

Читати повністю