Пірамідки

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка

Пірамідка – ідеальна іграшка для раннього розвитку малюка

Пірамідка – іграшка, яка не втрачає актуальності. Класична модель складається зі стрижня та різноколірних кілець, які дитина має надіти за зменшенням. В результаті вийде гарний конус. Але виробники не стоять на місці та пропонують нові варіанти цієї дивовижної іграшки. Сьогодні можна зустріти пірамідки будь-якого дизайну з дерева, пластику, харчового силікону та інших матеріалів. Яку ж іграшку придбати?

Як обрати пірамідку для дитини: поради батькам

Педагоги рекомендують купувати пірамідку дитині ближче до 6 місяців. У цьому віці іграшка стане чудовим стимулом, щоб малюк навчився повзати. Розкладіть різноколірні кільця у полі зору карапуза. Яскраві елементи привертатимуть увагу й немовля намагатиметься самостійно пересуватися, щоб схопити їх ручками. Для дітей віком 6 місяців відмінним варіантом стануть прості пірамідки на 4-5 деталей.

У 18 місяців можна купити іграшку по складніше зі збільшеною кількістю деталей. Дитині буде цікаво, якщо на елементах будуть намальовані тварини, яскраві цифри чи фігури.

У 2-3 роки пірамідки використовуються для навчання. Цікавим варіантом стануть моделі з різною кількістю стрижнів, іграшки з різною формою стрижнів або різними фігурними деталями.

Безпека – важливий критерій при виборі іграшок; пірамідка – не виняток. Обирайте моделі без гострих кутів та дрібних елементів, лише з гіпоалергенних матеріалів. Пам'ятайте, малюк буде не тільки грати з пірамідкою, а й облизувати її. Тому фарби мають бути нетоксичними, на водній основі.

Чим дитяча пірамідка корисна

  • Пірамідка з різноколірними кільцями – чудовий спосіб у захопливій ігровій формі познайомити малюка з кольорами. Тому обирайте моделі природних відтінків. Вони сприятливі для дитячої психіки та не спотворюють сприйняття світу навколо.
  • Розвиток дрібної моторики та зорово-моторної координації. Тренуючи ці навички, малюк підвищує спритність рук. Крім того, доведено, що дрібна моторика впливає на розвиток мовлення.
  • Розуміння зв'язків причини та наслідків. Якщо зібрати пірамідку, вийде повноцінна фігурка. Тому дитина розуміється, щоб отримати іграшку, потрібно її правильно зібрати.
  • Тренування логічного мислення та знайомство з поняттями «більше-менше». Щоб досягти мети та зібрати пірамідку, потрібно спочатку одягнути найбільше кільце, потім менше і так далі. Інакше нічого не вийде.
  • Збагачення сенсорного досвіду. Сенсорний розвиток – спосіб сприйняття та формування знань про важливі властивості предметів навколо: форму, розмір, запах, колір, тактильні властивості та положення у просторі. Саме так малюки знайомляться з навколишнім світом, й пірамідка допомагає у цьому.

Великий вибір пірамідок для дітей представлений в інтернет-магазині kidis.ua. Спеціально для вас у зручному онлайн-каталозі зібрані цікаві моделі від перевірених брендів.

Пам'ятайте, все геніальне просто! Обирайте прості іграшки для малюка – замовляйте дитячу пірамідку зі швидкою доставкою по Україні прямо зараз.

Читати повністю Приховати