Машинки, поїзди та техніка

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка
Доставимо за 3 години

Машинки, поїзди та техніка — це іграшки, які не залишають байдужими жодну дитину!

Найчастіше вони точно повторюють дорослі варіанти за дизайном. А більшість мають також власні цікаві механізми.

Найбільше в машинки грають хлопчики, проте є і дівчатка, які люблять поганяти машинку по треку. Ця категорія товарів – це завжди яскраві, різноманітні іграшки, які мають механічне чи електронне керування.

Різноманітність машинок, поїздів та різної техніки в нашому магазині може спричинити скруту у виборі подарунка для дитини. Тому є основна класифікація, якої слід дотримуватись:

  1. Машинки-іграшки. Це великі моделі справжніх автомобілів та різної техніки. Найчастіше вони виконуються із пластику для безпеки дитини. Найпопулярніші види – вантажівки, крани, екскаватори, пожежні, поліцейські машини, швидка допомога та інші машини спеціального призначення.
  2. Модельки. Це машини невеликого розміру, виконані із заліза. Їх особливість у тому, що виробники роблять лише ексклюзивні та незвичайні автомобілі. Граючи з модельками справжніх машин, дитина може познайомитися з автомобільними брендами та зібрати власну колекцію!

Для ідеального підбору іграшкових машинок, поїздів та техніки слід пам'ятати про такі моменти:

  • розмір машинки: крихітний колекційний автомобіль або іграшка великого розміру для більшої інтерактивності;
  • вік вашої дитини: від цього залежатиме зовнішній вигляд товару, а також функціональність та можливі додаткові ефекти.

Для наймолодших ідеально підійдуть машинки-каталки – до самої іграшки приєднано ручку, за яку дитина може триматися і катати машинку.

Вибрати та купити іграшкові машинки, поїзди та техніку ви можете на нашому сайті Kidis.ua. Доставка безкоштовна для замовлень від 1000 грн. Надсилаємо товар того ж дня за умови оформлення замовлення до 15.30.

Читати повністю Приховати