Кубики

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою

Навіщо дитині кубики

Кубики – зрозуміла та проста розвивальна іграшка, яка допомагає малюкові пізнавати світ навколо, а також тренує важливі навички. Крім того, це чудовий навчальний матеріал для дітей дошкільного віку.

Дитячі психологи радять, купити перші кубики вже у 6 місяців.

Як кубики допомагають дитині у розвитку

Кубики – іграшка, яка буде цікава малюкові задовго до того, як він зможе побудувати першу башту.

Вже у 6 місяців крихітку можна познайомити з цією іграшкою. Невеликі кубики допоможуть розвинути дрібну моторику та спритність. Адже для того, щоб утримати їх у маленькій ручці, знадобиться злагоджена робота практично усіх дрібних м'язів руки.

У рік дитина зможе ставити кубики один на інший або вишиковувати їх в одну лінію. Граючи таким чином, малюк тренує логічне мислення, координацію рухів та уважність. Він навчається обирати один предмет поміж інших та складати ціле із частин.

Ближче до 2 років карапуз вже здатний будувати башточки різних кольорів та розмірів. Дітям від 2,5-3 років будуть цікаві кубики з картинками, наприклад тваринами або літерами. Вони допоможуть у розвитку пам'яті, мислення та мови. По кубиках малюк зможе розповісти, де яка тварина живе. Кубики з літерами не втратять своєї актуальності до школи. За допомогою них можна швидко та весело вивчити алфавіт, а потім збирати різні слова на швидкість або просто так. Великий набір кубиків надихне малюка на створення робота, корабля, будинку або цілого міста.

Які кубики купити дитині

Безперечний тренд останніх років на все екологічне та натуральне викликав небувалий інтерес до дерев'яних іграшок, зокрема, й до кубиків. І все це завдяки перевагам цього матеріалу, серед яких:

  • безпека;
  • гіпоалергенність;
  • міцність;
  • довговічність.

Дерев'яні кубики продаються фарбованими та нефарбованими. Для фарбування використовують нетоксичні фарби без запаху на водній основі. Тому батьки можуть бути спокійними, якщо дитина вирішить спробувати кубики на зуб.

Нефарбовані набори дерев'яних кубиків відрізняються унікальною фактурою в залежності від деревини, з якої вони виготовлені. Вони приємні на дотик. Їхня простота спонукає дитину до творчості, розвиває уяву.

Силіконові кубики також є популярними серед малюків. Вони легкі, мають різні фактури. Головна особливість – їх можна брати у ванну та гратися під час купання.

За багатої фантазії варіантів гри з кубиками дуже багато! Тому якщо у вашої дитини ще немає такої іграшки – час купити кубики в інтернет-магазині kidis.ua. В асортименті представлена сертифікована продукція відомих брендів, яку можна замовити зі швидкою доставкою по Україні.

Досить зволікати – робіть замовлення вже зараз!

Читати повністю Приховати