Конструктори-лабіринти з кульками

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою

Динамічний конструктор-лабіринт – веселі гірки вдома

Конструктор-лабіринт (шарогін) – популярна динамічна іграшка, яка познайомить дитину у веселій та захопливій формі з такими законами фізики, як імпульс, потенційна енергія та гравітація.

У набір входять блоки різного розміру з отворами, спіральні вирви, прямі та вигнуті доріжки, трампліни та інші елементи. Головне завдання гри – зібрати звивистий трек для скляних кульок із комплекту. Якщо все зробити правильно, то кульки мають дістатися фінішу.

Спочатку маленькому інженеру допоможе інструкція з картинками. Набравшись досвіду, він зможе створювати унікальні запаморочливі треки для кульок. Завдяки безлічі елементів варіантів дуже багато!

Динамічний конструктор-лабіринт підходить для дітей віком від 3 років. З ним можна грати як самостійно, так й в компанії друзів чи дорослих.

Що розвиває конструктор-лабіринт з кульками

Динамічний конструктор-лабіринт – чудовий розвивальний набір, який:

  • вчить концентруватися – це вміння особливо важливе для дуже активних дітей, яким складно всидіти на одному місці та завершувати розпочаті справи;
  • тренує логічне мислення – щоб кульки докотилися до фінішу, малюк повинен зрозуміти, в якій послідовності розмістити деталі;
  • розвиває дрібну моторику, спритність пальців та кистей;
  • підвищує навички конструювання – згодом дитина будуватиме складніші треки.

В основі конструкторів-лабіринтів лежить принципи STEM-освіти. Створюючи трек, маленький непосида вирішує конкретне завдання, на практиці бачить як працює гравітація, кінетика, імпульси та енергія, вчиться розуміти причинно-наслідкові зв'язки. Плюс до всього весело проводить час!

Конструктори з кульками та гірками: популярні серії

Німецький бренд Hape пропонує два цікаві варіанти.

  • Quadrilla. Всі елементи серії виготовлені з дерева (крім кульок). Кожен набір відрізняється кількістю деталей та має свою особливість, наприклад, ксилофон, дзвіночок, прискорювачі та інші. Конструктори-лабіринти Quadrilla поєднуються між собою. Також можна купити додаткові комплекти деталей для збільшення ігрових можливостей.
  • Marble Run. На відміну від Quadrilla, блоки з отворами виготовлені з міцного пластику. Динамічні конструктори цієї серії також відрізняються кількістю елементів. Набори Marble Run поєднуються лише між собою, до наборів серії Quadrilla вони не підходять!

Усі конструктори-лабіринти Hape, незалежно від серії, відповідають міжнародним стандартам якості EN 71 та ASTM F963. Переконливий доказ – нагороди в авторитетних конкурсах, наприклад, Spiel Gut, Oppenheim Toy Portfolio, TOTY та інших.

Цікаві дерев'яні варіанти пропонує Viga Toys. Також є пластикові динамічні конструктори-лабіринти компанії Gigo.

У каталозі магазину дитячих іграшок kidis.ua зібрані найкращі варіанти конструкторів-лабіринтів у різній ціновій категорії. Фільтри допоможуть швидко визначиться із покупкою та обрати ідеальний набір для вашого непосиди. А якщо дитина молодша 3 років, тоді краще купити конструктор для малюків та оформити замовлення зі швидкою доставкою по Україні.

Читати повністю Приховати