Качалки та стрибуни

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка
Доставимо за 3 години

Качалки та стрибуни для активних малюків!

Як тільки дитина вчиться ходити, то починає виявляти інтерес до активних ігор на вулиці та в будинку. У такий момент захоплюючим для малюка буде іграшка качалка чи стрибун!

Гойдалка - це дерев'яна іграшка, часто у вигляді конячки, на яку дитина може сісти зверху і тримаючись за ручки, розгойдуватися. Процес розгойдування простий, доступний дитині починаючи від 1 року. Конячка-гойдалка не тільки весела забава, але також буде корисною для здоров'я. Такий вид гри допоможе розвитку вестибулярного апарату, навчить тримати рівновагу, розвиває спритність та координацію.

Іграшка-стрибун підійде для активних малюків, починаючи з 1 року. Це гумова іграшка у вигляді різних тварин. Дитина сідає зверху і починає весело стрибати, відштовхуючись ніжками. На голові у тварин є вушка, які є тримачами для рук. Для такої забави бажано мати достатньо місця в будинку, щоб дитина відчула свободу дій.

Вибирайте качалки та стрибуни на нашому сайті Kidis.ua. У нашому інтернет-магазині ви можете купити всі товари онлайн зі швидкою доставкою по Києву та інших містах України.

Читати повністю Приховати