Cave Club

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі

Доісторичні пригоди із лялькою бренду Cave Club (Кейв Клаб) для сучасних дітей!

Компанія Mattel цілих 75 років радує дітей у всьому світі своїми іграшками. До величезної родини ляльок щороку приєднуються представники різних фантастичних істот.

У 2020 році цей список поповнила оригінальна лялька Печерний клуб. Cave Club – це незвичайні доісторичні жителі нашої планети. У колекцію ляльок входять несхожі між собою дівчата та хлопчик, які люблять яскраві фарби, дикі зачіски та пригоди.

Слейт - креативний, крутий, що просто любить малювати графіті. Одягнений у неонову туніку з відбитком фарби та яскраві шорти. З ним поряд завжди маленький вихованець — доісторична пташка Теггі.

Фернеса дуже любить рослини, тварин, а також досліджувати навколишній світ. Одягнена в яскраву сукню з рослинно-тваринним принтом. А на голові носить мухоловку. У пригодах супроводжує вірна подруга - птеродактиль Птіллі.

Емберлі - геніальний винахідник, який завжди готовий з головою пірнути у всілякі пригоди. Одягнена в сукню в горошок з пояском, де зазвичай кріпляться її вироби. У всіх починаннях її підтримує подружка — велоцирапторка Флер.

Телла вміє заглядати в майбутнє завдяки своєму чарівному телескопу. Одягнена в сукню з небесним принтом та хутряну накидку. А поруч із нею вірна домашня вовчиця Ханч.

Рорелей — дуже енергійна, вихована шаблезубими тиграми, готова до найнеймовірніших пригод. Одягнена в пухову накидку та сукню з тигриними смугами. Завжди готова підтримати свою улюбленицю — шаблезубу тигрицю Феррел.

Лінійка наборів Cave Club досить велика, але кожен із п'яти основних комплектів включають: ляльку; печерний гребінь; вихованця; унікальний аксесуар. Кожна з ляльок Cave Club по-своєму унікальна, що дозволяє вибрати відповідну в подарунок для будь-якої дитини віком від 4-х років.

Всі ляльки на шарнірах - згинаються в колінах, ліктях, зап'ястях, що дозволяє дитині надавати їм різні пози, повертати голову. Це значно розширить ігрові та сюжетні можливості. Лялькове тіло виконане з високоякісного пластику, а волосся та незвичайний одяг – з текстилю яскравих кольорів.

Мультсеріал про захоплюючі пригоди маленьких непосид можна подивитися на офіційному YouTube-каналі від Mattel.

В інтернет-магазині Kidis.ua ви можете купити будь-яку з ляльок цієї серії з доставкою по Києву та інших містах України.

Читати повністю Приховати