Перші іграшки

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою
Спочатку велика знижка

Перші іграшки для малюків

Повноцінний розвиток дитини без іграшок неможливий. Тому в перші місяці життя потрібно оточити малюка правильними іграшками, які стимулюватимуть та підштовхуватимуть його до пізнання світу навколо. Яку ж першу іграшку купити для немовляти та на що звернути увагу?

Добірка найкращих перших іграшок для дітей

Розвивальні іграшки для малюків важливі. З їх допомогою дитина вчиться розпізнавати звуки, знайомиться з кольорами, формами та фактурами, розвиває моторику, слух та зір. Ці вміння – основа гармонійного та здорового розвитку.

Дитячі психологи та педагоги радять батькам купити такі перші іграшки для малюка:

 • Мобілі та підвісні іграшки. Крихітка з цікавістю розглядатиме різноколірні елементи, а приємна мелодія допоможе заколисати.
 • Брязкальця для новонароджених навчать карапуза фокусувати погляд, покращать слух та хапальний рефлекс.
 • Прорізувачі – перші іграшки, які допоможуть позбавитися неприємних відчуттів під час появи перших зубів.
 • Бізіборди – розвивальні іграшки, які завдяки грамотному поєднанню кількох іграшок в одній одночасно розвивають фізичні, музичні та когнітивні здібності.
 • Іграшки для ванної – яскраві набори, які урізноманітнюють щоденне купання та допоможуть дитині побороти страх мити голову (якщо він є).
 • Інтерактивні іграшки познайомлять із причинно-наслідковими зв'язками, відкриють багатий світ звуків та обов'язково піднімуть настрій.
 • Каталки – перші іграшки для фізичного розвитку, які покращують координацію та дарують масу позитивних емоцій дітям та дорослим.
 • Іграшки для пісочниці зроблять гру з піском цікавою, різноманітною та по-справжньому корисною. Будуючи пісочні замки, дитина розвиває дрібну та зорово-моторну координацію, покращує сенсорику, дає волю творчості та весело проводить час у компанії дорослих та дітей.
 • М'які іграшки – один із найбезпечніших видів іграшок. Вони м'які, без гострих кутів та крихких елементів. З ними так приємно обійматися та засинати у затишному ліжку!
 • Пірамідки, кубики, лабіринти, сортери, шнурівки, пазли та рамки-вкладиші – обов'язковий набір для дітей від 6 місяців. Такі перші іграшки розвивають дрібну моторику, логічне та просторове мислення, роблять дитину більш уважною та посидючою.

Якими мають бути перші іграшки малюка: основні критерії вибору

 1. Безпечні матеріали. Перші іграшки для новонароджених повинні бути гігієнічними (легко митися та стиратися) та нешкідливими.
 2. Жодних дрібних деталей та гострих кутів! Оскільки під час гри малюк випадково може проковтнути елемент або поранитися.
 3. Відповідність віковим особливостям. Занадто складна іграшка стане малюкові нецікавою, а занадто проста – не розвиватиме потрібні навички та вміння.
 4. Контрастні природні кольори без їдких відтінків.
 5. Негучний комфортний звук, який зацікавить малюка, а не злякає його.

У kidis.ua можна купити безпечні перші іграшки для малюків від надійних та перевірених брендів. Тут представлено лише сертифіковану продукцію Fat Brain Toys, Lamaze, Toomies, Hape, VigaToys, Hola Toys та інших брендів.

Не витрачайте час на довгі пошуки, замовляйте перші іграшки для новонароджених та старших дітей тут прямо зараз!

Читати повністю Приховати