• Іграшки та товари для дітей до року

Іграшки та товари для дітей до року

Фільтри 0
Сортування
Обрати
Спочатку популярні
Спочатку акційні
Спочатку новинки
Спочатку дешеві
Спочатку дорогі
За оцінкою

Іграшки для дітей від 3 місяців до року

У три місяці малюк вже впевнено тримає голову та активно цікавиться світом навколо. Він краще управляє своїм тілом, стежить за предметами, що рухаються, впізнає оточуючих та взаємодіє з ними. Саме час купити нові іграшки для дітей від 3 місяців.

Топ іграшок для немовлят від 3 до 6 місяців

Дитині з 3 до 6 місяців вкрай важливе спілкування та гра. Зараз він вивчає предмети – чіпає ручками, стукає, кидає та пробує на зуб. Іграшки для дітей цього віку повинні бути великими, розвивати тактильні відчуття, дотик, зір та слух.

Крихітці, як і раніше, будуть цікаві брязкальця для немовлят. Але тепер дитина буде їх не просто розглядати, а намагатися хватати та притягувати до себе, тренуючи координацію. Стискаючи маленькою ручкою брязкальце, дитина вчиться володіти пальчиками. А щоб розвинути тактильні відчуття, обирайте брязкальця з різними текстурами або купіть відразу набір. Піврічному малюкові сподобається брязкальце на присосці.

Цікавість у малюка викличе ігровий центр, який поєднує в собі одразу кілька видів іграшок. Під час гри малюк одночасно буде розвивати фізичні, музичні та когнітивні здібності.

Обов'язково поповніть колекцію іграшками для купання. Такі набори урізноманітнять щоденні процедури та допоможуть дитині подолати страх мити голову (якщо звичайно він є).

Приблизно в цей період у карапуза починають різатися зуби. Прибрати неприємні відчуття та полегшити біль допоможуть прорізувачі.

Якою має бути іграшка для дитини з 6 до 12 місяців

З 6 до 12 місяців — діти стрімко розвиваються. Для цього віку підійдуть пірамідки, сортери, великі пазли та неваляшка. Вони допоможуть малюкові розвинути дрібну моторику та просторове мислення.

Зацікавлять малюка музичні інструменти: гітари, ксилофон, бубон або барабан. Гра з ними познайомить карапуза з багатим світом звуку. Також можна купити інтерактивні іграшки для дітей до року, з якими дитина вивчить основні кольори, форми та причинно-наслідкові зв'язки.

Для фізичного розвитку варто обрати м'яч. Гра з м'ячем проста, покращує координацію та дарує море емоцій дітям і дорослим.

Як вибрати розвивальні іграшки для дітей до 1 року

Вирішили купити іграшки для новонароджених? Зверніть увагу на такі моменти:

  • Безпека. Купуйте іграшки без дрібних деталей. Під час гри дитина може випадково проковтнути їх. Ніяких сторонніх запахів.
  • Форма та розмір. Кути тільки закруглені. Вибирайте гладенькі іграшки, які відповідають розміру маленької дитячої ручки.
  • Колір та різноманітність. Перші іграшки повинні бути кольоровими та різноманітними. Але важливо вибирати спокійні та природні відтінки.
  • Звук. Уникайте іграшки з занадто гучним та різким звуком. Це може налякати дитину. Звучання має бути чітким та комфортним для ніжних вушок малюка.

Краще вибирати продукцію брендів, якість яких перевірено та відповідає високим стандартам безпеки.

Читать полностью Скрыть